Dit bedrijf wordt u aangeboden door Horecamakelaardij Knook & Verbaas
In de stad Hoogvliet in winkelcentrum de Meeuwenpunt bieden wij u Pizzeria La Strada aan.
La Strada heeft een oppervlakte van 65 m² met 8 zitplaatsen binnen en buiten mag u een terras plaatsen van 20 zitplaatsen.
Deze zeer goedlopende bezorg en afhaal pizzeria heeft al 27 jaar in deze woon en winkelwijk haar sporen verdiend. La Strada heeft zelfs in 2015 en in 2016 de Award gewonnen voor de beste bezorg pizzeria van Hoogvliet en verdere omgeving.
De komst van de Campus Hoogvliet, een prachtig, modern complex met scholen, leerbedrijven en woningen en studentenkamers zorgde er mede voor dat La Strada uit haar jasje knapte.
De eigenaren hebben met plezier hun onderneming gerund maar gaan nu na ca. 300.000 pizza’s en 970 positieve recensies een stapje terug doen en de deegroller overdragen aan de volgende ondernemer. Voor u een unieke kans om deze succesformule nog verder uit te rollen.
U kunt de openingstijden verruimen en uw omzet verdubbelen.
De inventaris is goed, deegmenger recentelijk vernieuwd en alles werkt naar behoren, u heeft alleen de sleutel nog nodig.
Mocht uw interesse gewekt zijn na het lezen van deze advertentie en denken, ja dit is mijn droom bedrijf. Bel dan gerust met onze horecamakelaar Silvie Weidijk 06 – 146 621 74 voor een geheel vrijblijvend gesprek of vul onderstaand contactformulier in.