In Amsterdam bieden wij een succesvol draaiende MultiVlaai locatie aan, zeer centraal gelegen in de Kinkerstraat.
De formule MultiVlaai
MultiVlaai is dé marktleider in de verkoop van dagverse Limburgse vlaaien, taarten en ander gebak. De eigen bakkerij in Limburg bakt een groot assortiment aan vlaaien. Binnen 24 uur worden deze vlaaien aangeleverd bij de franchisenemers, dagvers dus. Naast vlaaien verkoopt MultiVlaai ook taarten, petit fours, fototaarten en speciaal gebak. MultiVlaai heeft de exclusieve rechten voor de verkoop van ‘The Real American Bakery’ met toppers als Brownie’s en New York cheesecake.
Het is ook mogelijk om de locatie zonder formule over te nemen om hier een eigen concept, uiteraard passend binnen het bestemmingsplan, te vestigen.
Locatie Kinkerstraat
Het object is gelegen aan de Kinkerstraat 173a ter hoogte van de Ten Katestraat. In de directe omgeving van het object zijn onder andere Doppio Espresso, McDonald’s, Action en een breed scala aan andere (inter)nationale winkels gevestigd. De locatie is zowel met de auto, te fiets, te voet als met het openbaar vervoer zeer goed bereikbaar.
Het object is ca. 30 m² volledig gelegen op de begane grond. Er is een grote vitrine aanwezig waaruit dagverse vlaaien worden verkocht en een vitrine met een breed assortiment aan Leonidas producten. Aan de achterzijde is een pantry, inloopkoelcel, opbergruimte alsmede een toilet aanwezig.
De huurovereenkomst
- Huurovereenkomst winkelruimte
- De huurprijs bedraagt € 2.155,13 exclusief BTW per maand
- De huurprijs wordt jaarlijks per 1 maart aangepast conform CPI
- Bankgarantie van drie maanden huur inclusief BTW
Oppervlakte
Begane grond ca. 30 m²
Overnamecontracten
- Telefonie en internet: € 44,05 per maand
- Kassasoftware onderhoud en support: € 150,00 per jaar
Bestemmingsplan
De bestemming is “Gemengd – 1” waarbij (onder andere) is toegestaan detailhandel, niet zijnde een supermarkt, inclusief bijbehorende ondergeschikte horeca in de eerste bouwlaag, kelder en souterrain. Het bestemmingsplan is te raadplegen via www.ruimtelijkeplannen.nl.
Bezorgen
Het object heeft een ruim bezorggebied wat is vastgelegd in de franchiseovereenkomst. Bestellingen via de website (binnen het betreffende bezorggebied) komen tevens binnen bij de winkel.
Impressie website:
https://multivlaai.nl
Mocht uw interesse zijn gewekt na het lezen van de advertentie neem dan gerust contact op met onze horecamakelaar Iris van Goozen, voor een geheel vrijblijvend gesprek op locatie of meer informatie.
N: Iris van Goozen
T: 06 – 513 155 53
E: iris@horecamakelaardij-knook-verbaas.nl