Grill Restaurant Mr Kebab Pijnacker:
Een zeer fraai ingericht restaurant met een 24/7 volledige horecavergunning. Mr Kebab Pijnacker is gevestigd in het centrum aan de Oostlaan 3, 2641 DK te Pijnacker. De Oostlaan is een drukke doorgaande winkelstraat tegenover Ackershof, hét winkelcentrum van Pijnacker met ruime parkeermogelijkheden.
Mr Kebab Pijnacker heeft bewezen volledig bestand te zijn tegen de ‘Corona-crisis’ door een sterke en aantoonbare groei in omzet te realiseren. Dit is bereikt door het intensiveren van de al succesvolle afhaal en bezorging in een groot gebied rondom Pijnacker. De groei heeft het ook mogelijk gemaakt om door te investeren in de winkel. Medio juni 2021 is er een nieuw led menu systeem aangebracht, is de keuken voorzien van vernieuwde apparatuur en is de keuken verfraaid met een nieuwe muurafwerking en een groot tv-scherm.
Sinds de start Mr Kebab Pijnacker in 2016 heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot een begrip in Pijnacker en omgeving. De kwaliteit wordt doorgevoerd in de gerechten, service en uitstraling van het restaurant. Deze combinatie is bepalend geweest voor het succes. Ondanks het huidige succes is er binnen de huidige exploitatie nog veel ruimte om de omzet te verhogen door de openingstijden te verruimen en op maandag te openen.
Wanneer de nieuwe ondernemer(s) deze formule doorzet, eigen maken en de kwaliteit handhaven is er de mogelijkheid de investering binnen 3 jaar terug te verdienen!!!!
Technische aspecten:
Mr Kebab Pijnacker heeft een oppervlakte van ca. 110 m² gelegen op de begane grond met een gevelterras van ca. 10 m². Aan de achterzijde is een tuin gesitueerd van ca. 45 m² welke gedeeld wordt met de pandeigenaar.
Het restaurant- en afhaalgedeelte is ca. 75 m² met ca. 70 zitplaatsen en fraai ingericht met hoogwaardig massief eiken tafelbladen en moderne stoelen en banken. De ruimte is afgewerkt met luxe siersteen strips en gestyled met diverse kunstobjecten en planten wat samen zorgt voor de sfeervolle ambiance.
De volledig ingerichte keuken heeft een oppervlakte van ca 24 m² en beschikt over een goede routing en hoogwaardige apparatuur.
Verplichte overname:
Speelautomaten contract (goede opbrengst!!!)
Tabaksautomaat contract
Huurcontract vastgoed
Personeel:
Geen verplichte overname c.q. langdurige (vaste) contracten
Overige middelen:
2 bezorgauto’s
1 bezorgscooter
Aanvaarding:
In overleg
Financiering:
Gedeeltelijk mogelijk via huidige ondernemer
Bedrijfsnaam:
Inbegrepen onder bepaalde voorwaarden
Eventuele mede overname Mr Kebab Alphen aan den Rijn is bespreekbaar
Mocht uw interesse gewekt zijn na het lezen van deze advertentie en denken, ja dit is mijn droom bedrijf. Bel dan met ons op telefoonnummer: 06 – 572 374 09 voor een geheel vrijblijvend gesprek op locatie of vul het contactformulier in.