Café Esmeijer is gevestigd in het winkelcentrum “Lage Land” waar een zeer grote variëteit aan alle soorten (specialiteiten) winkels aanwezig zijn.
Het is een zeer drukbezocht winkelcentrum en er staat geen enkele winkel leeg!
Café Esmeijer is één van de parels onder de eetcafés in Rotterdam. Er is altijd wat te beleven en te doen en het is er altijd ouderwets gezellig. Je kan er komen voor een praatje met een borrel maar ook voor een heerlijke lunch of diner. Er worden regelmatig gezellige feestjes georganiseerd en menig klant viert hier zijn trouwdag of verjaardag.
Als je binnenkomt lijkt het net een grote gezellige huiskamer, er zijn ca. 75 zitplaatsen binnen inclusief een grote, gezellige bar.
Er staat een biljart waar zeer regelmatig nog gebruik van wordt gemaakt en er is een volledig ingerichte keuken met opslagruimte.
Buiten op de terrassen aan de voor, zijkant en achterzijde is ruimte voor ca. 75 zitplaatsen en daar is het ook echt lekker vertoeven.
Voor de echte horecaondernemer met een groot hart voor de horeca is dit een unieke kans om op deze mooie locatie dit fantastische horecabedrijf verder voort te zetten.
De mogelijkheid is aanwezig om een persoonlijke financiering te verkrijgen bij verkopers. De details kunnen in een persoonlijk gesprek rond de tafel besproken kunnen worden.
Impressie:
https://www.facebook.com/sasenjan.Eetcafé
Mocht uw interesse gewekt zijn na het lezen van deze advertentie bel dan gerust met onze horecamakelaar (Conny Knook) op telefoonnummer 06 – 572 374 09 voor een geheel vrijblijvend gesprek op locatie of vul het contactformulier in.