Op een goede locatie in een gezellige, druk winkelcentrum in Zwijndrecht is gevestigd deze horeca-exploitatie.
Het bedrijf is gevestigd op een hoeklocatie en is in de loop en routing van het winkelende publiek.
Het geheel is ca. 68,5 m² met aan de voorzijde een terras met ca. 15 zitplaatsen.
Er is een bar met ca. 8 stoelen en in het restaurant zijn ca. 25 zitplaatsen (aantal zitplaatsen is weer uit te breiden wanneer de coronaregels versoepeld worden).
De inventaris is netjes en compleet en er is een volledig ingerichte keuken die voldoet aan de gestelde eisen van waaruit een kleine menukaart geserveerd wordt. Mogelijkheid tot “luikverkoop”
Het bedrijf bestaat al meer dan 40 jaar.
De mogelijkheid is ook aanwezig om de B.V. over te nemen, de details bespreken wij graag in een persoonlijk gesprek met u.
Voor een echt horeca(echt)paar is dit bedrijf een unieke kans om in een druk, bedrijvig winkelcentrum, met nette winkeltijden hun droombedrijf te starten!
De getoonde foto is niet van deze exploitatie, op verzoek is de advertentie discreet.
Mocht uw interesse gewekt zijn na het lezen van deze advertentie en denken, ja dit is mijn droom bedrijf. Bel dan gerust met onze horecamakelaar (Conny Knook) op telefoonnummer 06 – 572 374 09 voor een geheel vrijblijvend gesprek op locatie of vul het contactformulier in.